Bahçe ve evcil hayvan mağazaları standart ürün yelpazesine ek olarak birçok ürünü satmaktadır.

Bu ürünler kolayca çalınabilir durumdadır. Bahçe ürünleri mağazalarında küçük ev eşyaları satma eğilimi artarak trend haline gelmiştir. Müşteriler genellikle büyük alışveriş çantalarını tercih ettikleri için ürünlerin güvenlik personeline görünmeden çalınması daha kolay hale gelmektedir.


AM/RF
Mono Teknoloji
Bu mağazalarda AM ve RF Teknolojilerin her ikisi de kullanılabilmektedir
Dayanıklı
Kaideler
Kaideler dayanıklı olmalıdır
Uzaktan
Servis Desteği
İhtiyaç anında, hızlı uzaktan servis desteği

Dayanıklı Kaideler

Ürün güvenlik sistemleri için bahçecilik ve evcil hayvanlar mağazalarındaki zorlayıcı konu; çıkışta bulunan kaidelerin sağlam olması gerektiğidir. Ağır alış-veriş sepetlerinin antenlere çarpması çok sık rastlanan bir durumdur.


Bu yüzden, ürün yelpazemizde FORTUS serisi de bulunmaktadır. Son derece zarif ve güçlü kaidelerle hizmetinizdedir. Bir başarı hikayesi…


Fortus RF40

Olabildiğince dayanıklı…

Zorlu şartlarda sistemlerin dayanıklı olması esastır.


Cross Point, antenlerin dibinde kaidelerle beraber ekstra dayanıklılık sağlayacak ilave takviyeler de sağlar. İsteğe bağlı olan bu ilaveler, antenlerin hoş görünümü bozmadan ekstra koruma sağlar.Metal Algılama

Bahçecilik alanında faaliyet gösteren mağazaların temel ürün güvenlik sistemlerinin yanında metal algılama özelliği de gerekebilmektedir.

Metal algılama sistemleri, önceden içine alüminyum folyo yerleştirilen torbaların/çantaların mağazaya getirilip getirilmediğini tespit eder. Cross Point sistemleri metal dedektörler ile donatılmış olup isteğe bağlı olarak aktive edilebilmektedir.

Doğayı koruyalım…

Sistemlerimiz, rakiplerine göre önemli ölçüde düşük güç tüketimine sahip olup bu fark %90’a kadar yükselebilmektedir.

Çalışma saatleri dışında sistemlerimiz bekleme moduna geçmektedir. Bu durum, enerjiden tasarrufun yanı sıra sistem ömrünün de uzamasında rol oynamaktadır.


%
0

daha az
enerji tüketimUzaktan Servis Desteği


Büyük bir bahçecilik mağazalarında, yoğun saatlerde, tüm çıkışlarda sürekli bir hareketlilik vardır. Müşteri yoğunluğu sebebi ile Antenlere fiziksel müdahale için ne alan ne de zaman vardır.

Bu nedenle tüm sistemlerimiz uzaktan servis olanakları ile donatılmıştır. Sistemlerde herhangi bir sorun olması durumunda bize gelen bildirimler ile arızayı fark ettirmeden çözüme kavuşturmaktayız.

Ürün ve çözümlerimizi neden mi seçmelisiniz?

Dayanıklı Kaideler

Bahçecilik ve evcil hayvan mağazalarında dayanıklı kaidelere ihtiyaç bulunmaktadır. Güçlü kaideleri ekstra koruma panelleri ile hizmetinize sunuyoruz.

Çeşitli Alarm bildirimleri

Sessiz bir alarm mı istiyorsunuz? Yoksa çok yüksek sesli mi? Cross Point ile farklı algılamalar için farklı renk seçenekleri ve ses tonları kullanmanız mümkündür.

Uzaktan Servis Desteği

Ürünlerimize uzaktan servis desteği verilebilmektedir. Bu da meydana gelen sorunlara hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılar.

Global Çözüm Ortak Ağı

Ürünlerimizin kurulumları ve servis desteği için uygun şekilde eğitilmiş, alanında uzman küresel çözüm ortakları ile hizmet vermekteyiz.

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye