Sağlık ve güzellik mağazaları bünyesinde birçok ürün çeşidi bulundurmaktadır. Bunlara, küçük ilaçlar, rujlar, göz kalemleri gibi ürünleri örnek verilebilir. Bu denli küçük malzemeler çok kolay saklanabildiğinden bunları koruyacak bir sisteme ihtiyaç bulunmaktadır.

Etiket üreticilerinin çoğu bu denli küçük ürünleri korumak için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Bu sektörde genel olarak AM teknolojisi kullanılıyor olup RF teknolojisine de rastlanmaktadır. Çok küçük etiketlere sahip olan EM (Elektromanyetik) teknolojisi her zaman tercih edilmesine rağmen, bu teknolojinin bu alanda kullanımı neredeyse tamamen kaybolmuş durumdadır. RF teknolojisi kullanılmaya devam ediyor olsa da güvenlik sistemlerinin temel koruma işlevi yanında Metal Detection (Metal Algılama) da önemli bir yere sahiptir. Ayrıca çoğul bir ürün gamına sahip ve etiketlerinin küçük olması gereken bu sektörde RFID kullanımı çok düşük seviyededir.

Bu tip mağazalarda küçük ama pahalı birçok ürün bulunmasının yanı sıra mağazanın her noktasının göz hapsine alınması ve bu şekilde kontrol altında tutuluyor olması mümkün görünmemektedir.

AM veya
RF Teknoloji
Cross Point, AM ve RF teknolojilerinin her ikisini de hizmetinize sunmaktadır.
Metal
Algılama
Spor Mağazalarında AM teknoloji kullanımı daha uygundur
Reklam Alanı
Olarak Kiralayın
Perakendecilerin çoğu antenlerin kaide kısmını parfümeri tedarikçilerine kiralamaktadır.
Uzaktan
Servis
Ekipmanların daima sorunsuz çalıştığından emin olun.
%
0
AM Teknoloji
%
0
RF Teknoloji

Ürün Güvenlik Çözümleri

Parfümeri, sağlık ve güzellik mağazalarındaki değerli ürünlerin hırsızlığa karşı korunması için etiket ve güvenlik antenlerinin bulunduğu bir sistem günümüzde zorunlu hale gelmiş bulunmaktadır.


Sunmuş olduğumuz güvenlik antenleri farklı tasarımlara sahip olup mağazanızın dokusunu bozmadan benzersiz bir uyum sağlamaktadır. Sektöre büyük ölçüde uyum sağlamış perakendeciler genellikle antenlerin kaide kısmını tedarikçilerine kiralamaktadır. Reklam afişleri kolayca değiştirilebilir ve antenimizin kaide kısmını tamamen kaplayabilir. Böylelikle antenin bir resim çerçevesi gibi görünmesini sağlar.


Ürünler

Metal Algılama

Sağlık, güzellik ve Eczane alanında faaliyet gösteren mağazaların temel ürün güvenlik sistemlerinin yanında metal algılama özelliği de gerekebilmektedir.

Metal algılama sistemleri, önceden içine alüminyum folyo yerleştirilen torbaların/çantaların mağazaya getirilip getirilmediğini tespit eder. Cross Point sistemleri metal dedektörler ile donatılmış olup isteğe bağlı olarak aktive edilebilmektedir.

 

Yatırım Getirinizi Maksimuma Çıkarın

Sistemlerimiz yüksek verim sağlayacak şekilde üretilmektedir. Güvenirlik ve tasarım bizim için her zaman ilk sırada gelmektedir. Bunun yanında ürünlerimiz, ödün vermeksizin en düşük bakım maliyetini garanti etmektedir.


Sistemlerimizin tümüne bulut üzerinden uzaktan servis verilebilmektedir. Bunu Nesnelerin İnterneti (IoT) olarak da adlandırabilirsiniz. Teknolojimiz sayesinde siz dahi farkına varmadan önce sorunları tespit ederek uzaktan çözebilmekteyiz. Bu sebepledir ki buluta bağlı sistemler için 5 yıla kadar garanti veriyoruz.


%
0
AM Teknoloji

Ürün ve çözümlerimizi neden mi seçmelisiniz?

Mağaza Analizi

Analytics platformumuz, mağaza performansını ve karşılaştırmasını hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmenize yardımcı olmak için oluşturuldu

Ürün Dizaynı

Ürünlerimiz, alışveriş alışkanlıklarını bozmayacak şekilde mağazanızı şekillendirebilmeniz ve ürünlerin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır.

Global çözüm ortağı ağı

Size hızlı ve güvenilir hizmet sunan, dünya çapında, alanında uzman çözüm ortakları ile hizmet vermekteyiz.

Uzaktan Servis

Ürünlerimiz uzaktan servisi destekleyerek gerekli tüm hizmetlere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılar.

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye