Servise mi ihtiyaç var?


Bugünün hızlı tempolu dünyasında, bir servis çağrısına hızlı yanıt vermek fark yaratmaktadır. Müşteri memnuniyeti, büyük ölçüde, bizim de sunuyor olduğumuz, hızlı tepki sürelerine dayanmaktadır. Ürünlerimiz bulut sistemimize bağlı olup çözüm ortaklarımız, uzaktan servis platformumuz aracılığı ile hızlı ve yeterli hizmeti sağlamak için gelişmiş yazılım araçlarını kullanmaktadır.

Bu araçlardan biri, çözüm ortaklarımızın, lokal olarak sistemlerimizin mağazaya kurulumu ve konfigürasyonu sırasında ve ayrıca uzaktan servis ile müdahale ederken kullandığı Device Explorer’dır.

Device Explorer

Cross Point çözüm ortakları ve ürünlerin kurulumunu yapan ekipler, hızlı ve kolay bir kurulum ve konfigürasyon için Device Explorer kullanmaktadır.


Net bir kullanıcı arayüzüne sahip olan bu yazılım, kurulumu yapılan ekipmanlara dair pratik bir arayüz sunmasının yanında kurulumu yapan kişinin sistemlerin maksimum performansta çalışması adına ayar yapabilmesi için rehberlik yapmaktadır.Pratik Uzaktan Servis

Device Explorer, acil yanıt verilmesi gereken bir servis çağrısında, bizim ve çözüm ortaklarımızın mağazayı ziyaret etmeden hızlı yanıt verebilmelerini mümkün kılmaktadır.


Sorunların çoğu cihaz üzerindeki ayarların uzaktan değiştirilmesi ile çözülebilmektedir. Sorunun hemen çözülememesi durumunda, an azından sorunun nedeni tahmin edilebilmekte ve çözüm odaklı aksiyonlar hızlı bir şekilde alınabilmektedir.Bulut Tabanlı

Uzaktan hizmet sunma şekli her tedarikçi için farklılıklar göstermektedir. Bu bağlamda, Cross Point bulut tabanlı çözümü tercih etmektedir.


Rakiplerimiz genellikle, uzaktan servis çözümü olarak bir uzak masaüstü çözümü kullanmaktadır. Bu da mağazada sistemlere bağlı ve virüslere karşı korunaklı bir PC gerektirmektedir. Erişim elde etmek için de bağlantı portlarının güvenlik duvarında açılması gerekir. Bu da BT departmanın istemediği bir şeydir. Bu nedenle bütün dünyadaki sunucularımızla birlikte, tıpkı bir bankada olduğu gibi, hızlı ve güvenilir ve bulut tabanlı bir çözüm seçtik.
Müşteri
memnuniyeti

Gelişmiş bulut tabanlı platformumuz ve Device Explorer gibi birleşik yazılım araçlarımız, bizim ve çözüm ortaklarımızın en üst düzeye hızlı, sağlam ve güvenilir hizmet almasını sağlıyor.


Dünyanın herhangi bir yerinde ve zamanında!Bu bir gerçektir!

Deneyimlerimiz, gelen servis çağrıların


>
0

’unun uzaktan servis ile çözülebildiğini göstermektedir.
dünya çapında kuruldu

’unun uzaktan servis ile çözülebildiğini göstermektedir. Bu da Cross Point ürünlerini ve hizmetlerini seçmek için iyi bir nedendir!

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye