İnsanlar genellikle bu tip mağazalara girerken elleri boş dönmezler. Tüm ziyaretçiler birer müşteridir aslında. Ancak daha dikkatli bakıldığında mağazaların bazı alanlarında boş ambalaj ve şişelere rastlanmaktadır. Ürünlerin bir kısmı mağazada tüketilmektedir.

Bu yöntemin mümkün olmadığı durumlarda ziyaretçiler ürünleri çantalarında götürmeye çalışmaktadır. Ürün güvenliği, özellikle gıda ürünlerinin yanı sıra moda ve diğer ürün çeşitlerinin satıldığı hipermarketler için bir zorunluluk haline gelmektedir. En çok çalınan ürünlere içecekler, kuru gıdalar ve küçük hacimli ürünler örnek verilebilir. Bu nedenle tüm ürünleri güvence altına almak son derece önemlidir.

RF Mono
Teknoloji
Süpermarketlerde RF teknolojisi bir standarttır.
Dayanıklı
Kaideler
Kaideler çok sağlam olmalıdır
Uzaktan
Servis Desteği
İhtiyaç durumunda, hızlı uzaktan servis desteği


%
0
Süpermarketlerde RF Teknolojisi

Dayanıklı Kaideler

Ürün güvenlik sistemleri için Süpermarket ortamındaki zorlayıcı sebep çıkıştaki güvenliğin sağlam olması gerektiğidir. Ağır alış-veriş sepetlerinin antenlere çarpması çok sık rastlanan bir durumdur.


Bu yüzden, ürün yelpazemizde FORTUS serisi de bulunmaktadır. Son derece zarif ve güçlü kaidelerle hizmetinizdedir. Seçim sizin!


Fortus RF40

Olabildiğince dayanıklı…

Süpermarketler gibi zorlu şartlarda, sistemlerin dayanıklı olması esastır.


Cross Point, antenlerin dibinde kaidelerle beraber ekstra dayanıklılık sağlayacak ilave takviyeler de sağlamaktadır. İsteğe bağlı olan bu ilaveler antenlerin hoş görünümü bozmadan ilave mükemmel koruma sağlamaktadır.Doğru Tag’leri(Etiketleri) kullanın

Doğru Tag’leri(Etiketleri) kullanın Süpermarket ortamında hırsızlık sadece ürünün bedelini ödemeksizin kapıdan dışarı götürmek değil aynı zamanda yerinde de tüketmeyi de kapsamaktadır.

Cross Point tüm durumlar için doğru çözümlere sahiptir. Lütfen doğru tavsiyeler için bize danışın.Uzaktan Servis


Bir süpermarkette, yoğun saatlerde, tüm çıkışlarda sürekli bir hareketlilik vardır. Müşteri yoğunluğu sebebi ile antenlere fiziksel müdahale için ne alan ne de zaman vardır.

Bu nedenle tüm sistemlerimiz uzaktan servis olanakları ile donatılmıştır. Sistemlerde herhangi bir sorun olması durumunda bize gelen bildirimler ile arızayı fark ettirmeden çözüme kavuşturmaktayız.

Ürün ve çözümlerimizi neden mi seçmelisiniz?

Dayanıklı Kaideler

Süpermarket ortamında dayanıklı kaidelere ihtiyaç bulunmaktadır. Güçlü kaideleri ekstra koruma panelleri ile hizmetinize sunuyoruz.

Çeşitli Alarm bildirimleri

Sessiz bir alarm mı istiyorsunuz? Yoksa çok yüksek sesli mi? Cross Point ile farklı algılamalar için farklı renk seçenekleri ve ses tonları kullanmanız mümkündür.

Uzaktan Servis Desteği
Ürünlerimiz uzaktan servisi destekleyerek gerekli tüm hizmetlere hızlı ve etkili

bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılar.

Global Çözüm Ortak Ağı

Ürünlerimizin kurulumları ve servis desteği için uygun şekilde eğitilmiş, alanında uzman küresel çözüm ortakları ile hizmet vermekteyiz.

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye