Ziyaretçi Akış Yönetimi

COVID-19 virüsünün perakende sektörünün ortamları ve ilgili düzenlemeler üzerindeki etkileri nedeniyle, mağazada aynı anda içerde bulunan ziyaretçi sayısı sınırlandırılıp, ziyaretçi akışları düzenlenmelidir.


Mağaza personelinin, izin verilen eş zamanlı ziyaretçi sayısını kontrol etmesine yardımcı olmak için çeşitli çözümler mevcuttur. Bu çözümler, mağazaya giren ve mağazadan çıkan ziyaretçilerini sayısını tespit etmekten geçmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için de antenlere entegre ziyaretçi sayım cihazları, kablosuz sayaçlar veya kameralar kullanılabilir.


Devamı...

İçinde bulunduğumuz zor günlerde sizin yanınızdayız.

Koronavirüsün (COVID-19) şu anda dünya çapındaki hızlı ve şiddetli artışının, perakende özelinde sektörü, genel olarak ise ekonomiyi etkileyip etkilemeyeceğinden öte bu etkinin şiddetinin ney olacağı merak edilmektedir. Hepimiz önemli zorluklarla karşı karşıyayız ve bu durumun işlerimiz üzerindeki olası etkilerinin yanı sıra bu savaşın üstesinden nasıl gelineceğini de merak ediyoruz. Bu gibi istisnai ve belirsiz zamanlarda bu tarz soruların akla gelmesi gayet normaldir.

Cross Point olarak, çözüm ortağı olarak gördüğümüz sizlerle birlikte bu savaştan daha güçlü çıkacağımıza ve gelecekte birçok fırsatla bir araya geleceğimize inanıyoruz. Şu anda hala ulaşılabilir durumdayız ve operasyonumuz devam etmektedir. Üretimlerimiz devam ediyor olup, stokların günceldir. Bu nedenle, şu anda hizmetlerimizin devam ediyor olmasının yanı sıra sürecin devamında da sizlere hızlı bir şekilde hizmet verebiliyor durumda olacağız.

Tüm organizasyonumuz adına, sizler için en iyisini diliyor, koronavirüse yakalanmış iseniz en hızlı şekilde sağlığınıza kavuşmanızı diliyoruz.

Birbirinizi düşünün, sağlıklı kalın ve gereksiz riskler almayın!

Saygılarımla,

Cross Point Ekibi

Muhteşem Tasarım

Mağazanız da tıpkı sistemlerimiz gibi çarpıcı görünüyor. Görünümünüze ve sektörünüze mükemmel şekilde uyum sağlayan şık tasarımlarımızın gücüyle tanışın. Sonuç olarak, işlevsellik ve teknolojiden daha fazlasını barındırmaktayız.


Hoş görüntüleri ile sistemlerimiz, mağazanıza ekstra destek sağlar. Entegre reklam panoları olsun veya olmasın şaşırtıcı tasarımlarla mağazanızı ön plana çıkarın!


Ürünler

Mağazanız İçin Bir Kayıp Önleme Planı Nasıl Bir Araya Getirilir

Sağlam bir kayıp önleme sistemi için, tavana bir miktar güvenlik kamerası monte edilmesinden daha fazlasını gerektirmektedir. Mağazalarınız için, hırsızlık ve kayıp önleme adına etkili bir sistem istiyorsanız, tepeden tırnağa stratejik olarak odaklanmaya ihtiyacınız vardır.

 

Perakende Analitiği

Sadece bip sesi veren klasik bir sistemden, nesnelerin internetine. Bir sonraki seviye; sistemimiz, müşteri sayaçlarını, güvenliği ve kasa sistemlerini buluttaki tek bir büyük veri tabanına entegre etmektedir.


Bir PC, tablet veya akıllı telefon üzerinden gerçek zamanlı olarak erişiminiz bulunmaktadır. Etkili hırsızlık önleme ve mağaza yönetimi hakkında bilmeniz gereken her şey. Önemli olan budur.


Analytics

Yeşil Bir Dünya

Sistemlerimiz, rakiplerine göre önemli ölçüde düşük güç tüketimine sahip olup bu fark %90’a kadar yükselebilmektedir.

Çalışma saatleri dışında sistemlerimiz bekleme moduna geçmektedir. Bu durum, enerjiden tasarrufun yanı sıra sistem ömrünün de uzamasında rol oynamaktadır. Sistemlerimiz ayrıca bulutta birbirlerine bağlıdır. Mağazayı ziyaret etmeden, servis taleplerinin %89’unu uzaktan çözebilmekteyiz. Zaman ve para açısından büyük kazanç!

 


%
0

daha az
enerji tüketim

Mülkiyet Maliyeti

Sistemlerimiz yüksek verim sağlayacak şekilde üretilmektedir. Güvenirlik ve tasarım bizim için her zaman ilk sırada gelmektedir. Bunun yanında ürünlerimiz, ödün vermeksizin en düşük bakım maliyetini garanti etmektedir. Bu nedenle sistemlerimizin tümüne bulut üzerinden uzaktan servis verilebilmektedir. Bunu Nesnelerin İnterneti (IoT) olarak da adlandırabilirsiniz. Teknolojimiz sayesinde siz dahi farkına varmadan önce sorunları tespit ederek uzaktan çözebilmekteyiz.


Çözüm ortaklarımızın, talep dahilinde sistemlerinize uzaktan erişebilmesinin yanı sıra, istisnai durumlarda, sorunu çözüme kavuşturamaz iseler biz de erişip destek verebilmekteyiz. Bu sebepledir ki buluta bağlı sistemler için 5 yıla kadar garanti veriyoruz.

Dünya Çapındaki Referanslarımız:

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye