Ayakkabı ve/veya deri ürünlerin satıldığı mağazalar müşterilerin kendini rahat hissetmek ve satın alacağı ürünü denemek istediği mağazalardır. Bu durum ayakkabı ve deri ürünleri satan mağazaların doğasında vardır. Bu sebeple Perakendeci ürünlerin güvenliğini ikinci planda atmak zorunda kalabilmektedir. Bunun yanında ayakkabı ve deri ürünlere zarar verecek etiketlerin kullanılması pek tercih edilmemelidir.

Bu sebepledir ki ayakkabı ve deri ürünlerin satıldığı mağazalar hırsızlar için hedef haline gelmektedir. Cross Point bu ürünlerin güvenliğini sağlamak için ustaca detaylandırılmış etkili çözümler sunmaktadır. Bu çözümlerle, azaltılabilecek büyük kayıplar, hızlı ve etkili bir şekilde kazanılan yatırımları beraberinde getirmektedir.

Görünmez
Koruma
Tamamen gizlenmiş EAS çözümleri
Müşteri
Trafik Bilgileri
Ziyaretçilerinizin mağazanızın içinde ve dışında nasıl hareket ettiğini görün
Perakende
Satış Analitiği
Net raporlarla otomatik mağaza trend analizleri
Uzaktan
Servis Desteği
Fiziksel müdahale olmadan hızlı servis olanağı

Ürünlerinizi Nasıl
Korumaya Alırsınız?


Görünmez
Koruma

Gizli bir güvenlik sistemi, ürünlerin üst düzey korunmasından taviz vermeden mağaza girişinin maksimum olmasına olanak sağlamaktadır.


ARGUS AM Zemin Sistemi tam olarak bunu sağlamaktadır.


Detay

Ziyaretçilerinizi Müşteriye Dönüştürün

Mağazanızdaki günlük ziyaretçi sayısını takip etmek, mağazanızın performansını ölçmede önemli bir faktördür.


Kaç ziyaretçiniz satın alma yaptı? Ölçmek bilmek demektir. Sistemlerimiz bu bilgilere erişebilmek için tasarlanmıştır.


Sayaçlarımızı keşfedin

AM Teknolojisi mi? RF Teknolojisi mi?

Ayakkabı veya çantaların güvenliğini sağlamak için hangi teknoloji kullanılmalıdır? Zemin altında gizli bir AM teknolojisi mi kullanılıyor? Yoksa normal kaideli antenler mi? Peki ya RF?

Cross Point zeminde veya normal kaideli antenler kullanılarak mevcut tüm teknolojileri hizmetinize sunmaktadır. Peki ayakkabı ve çantalar nasıl etiketlenmelidir? Sınıfının en iyisi boyuna bağlanabilir etiketlerimiz tüm bu ürün gamında kullanabilmektedir. Tek kullanımlık etiketler mi kullanmak isterseniz? Bizim için fark etmez. Çözümlerimizle yanınızdayız.Kaidelerimizi keşfedin
%
0
AM Teknoloji

Etiketleme

Hangi teknoloji olursa olsun, ayakkabılarınız ve çantalarınız için doğru etiketleme çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Hem AM hem de RF teknolojileri için, ürünlerin görünürde olmayan alanlarına yapıştırılabilen tek kullanımlık etiketlerimiz çözüm sunmaktayız.

Görünen etiket talep etmeniz durumunda entegre kordon desteği olan OSTRA etiketlerimizi kullanabilirsiniz. Ürünlere zarar vermeden, üzerlerinde bulunan mevcut delikleri bağlantı için kullanabilirsiniz.Perakende Satış Analitiği


Cross Point Analytics ile tüm bilgiler parmaklarınızın ucunda.

Bir bakışta sistemlere güç verilip verilmediğini, mağazada ne kadar meşgul olduğunu, dönüşümün ne olduğunu, aynı zamanda havanın nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Analytics'i keşfedin

Ürün ve çözümlerimizi neden mi seçmelisiniz?

Ürün Dizaynı

Ürünlerimiz, alışveriş alışkanlıklarını bozmayacak şekilde mağazanızı şekillendirebilmeniz ve ürünlerin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır.

Uzaktan Servis

Ürünlerimiz uzaktan servisi destekleyerek gerekli tüm hizmetlere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılar.

Global çözüm ortağı ağı

Size hızlı ve güvenilir hizmet sunan, dünya çapında, alanında uzman çözüm ortakları ile hizmet vermekteyiz.

Mağaza Analizi

Analytics platformumuz, mağaza performansını ve karşılaştırmasını hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmenize yardımcı olmak için oluşturuldu.

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye