Enerji Tasarrufu

Cross Point olarak, bir ürün üretimi yapılırken tüm çevresel faktörlerin göz önünde bulundurulması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin tasarımı dayanıklı malzeme ve düşük güç tüketimine dayanmaktadır.

Ürünlerimizin güç tüketimini mağazanızın çalışma saatleri dışında minimum seviyeye indirgemek için Green Mode (Yeşil Mod)’u geliştirdik. Green Mode ürünlerimizin çoğunda bulunmaktadır. Green mode olmayan ürünlerimiz ise minimum enerji tüketimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yeşil Mod

Yeşil Mod aktifken antenlerin enerji beslemesi devam etmektedir fakat ana kartın üzerindeki güç tüketen devreler kapatılmaktadır.

Böylelikle bu ürünlerin, mağazanızın çalışma saatleri dışındaki güç tüketimi minimum seviyeye indirgenmektedir.

 


%
0

daha az
enerji tüketim


Nasıl çalışıyor?

Sistemlerimizin çoğunda kişi sayaçları bulunmaktadır. Antenlerin tepe noktasında bulunan bu sayaçlar, içeri giren ve çıkan kişileri tespit etmekte ve sirkülasyonun son bulması ile birlikte sistem Yeşil Mod’a geçmektedir.


Yeşil Mod’u mağazanızın çalışma saatlerine göre ayarlayabilmenizin yanı sıra sadece ziyareti giriş-çıkışları dışında aktif olacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Sistem, ziyaretçinin tekrar dışarı çıkmasını takip ederek veya belirli bir süreye kadar izlemede yaparak çalışmaktadır. Bunu, Akıllı Yeşil Mod olarak adlandırmaktayız.Zayıf Akım

Mümkün olan her yerde Yeşil Mod’u kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu özellik ile paradan kazanç sağlamanın yanında ürünlerimizin çevre üzerindeki etiklerini de azaltmış olursunuz.

Enerji tasarrufunda sadece Yeşil Mod etkili değildir. Cihazlarımızın ana kartını, üzerlerinde bulunan verici bobinlerinden, cihazların algılama mesafesinden ödün vermeksizin, minimum seviyede akım geçecek şekilde tasarlamaktayız.

Bunu sadece sizler ve bizler için değil aynı zamanda çocuklarımız için yapmaktayız.Uzaktan Servis


Gelişmiş Bulut tabanlı platformumuz ve birleşik yazılım araçlarımız, bizim ve çözüm ortaklarımızın en üst düzeyde hızlı, sağlam ve güvenilir bir hizmete ulaşmasını mümkün kılmaktadır.

Uzaktan servis olanağı, mağazaları fiziksel olarak ziyaret etme ihtiyacını azaltıp, çevremizdeki trafiğe bağlı stresi azaltmaya yardımcı olmaktadır.Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye