Kendin yap ve donanım mağazalarında hırsızlık olmaz gibi duruyor ise de maalesef mağazalardaki büyük boyutlu ürünler güvenlik sistemleri (kamera, güvenlik görevlisi gibi) için zorlayıcı şartlar oluşturmaktadır. Cross Point özellikle bu alandaki mağazalar için sistemler geliştirmiştir.

Hırsızlar çoğunlukla pahalı olan elektrikli el aletlerinin yanı sıra bataryalar, aydınlatma ürünleri gibi yükte hafif pahada ağır olan ürünlerle ilgilenmektedirler. Bu nedenle ürün güvenliliğin sağlanması zorunlu bir hale gelmiştir. Güvenliğin yanında ziyaretçi trafiği ile ilgili bilgiler de önem arz etmektedir.

Sağlam Ayaklar
(Kaideler)
Sağlam bir kaide ile maksimum performans
Müşteri
Yoğunluk Bilgisi
Mağazanızdaki ziyaretçi sayısı hakkında bilgi edinin
Perakende
Satış Analitiği
Mağaza performansını analiz edin ve karşılaştırma yapın
Uzaktan
Servis Desteği
İhtiyaç anında hızlı ve sorunsuz uzaktan servis desteği

DIY SAĞLAMLIKTA EN ÖNEMLİ!


%
0
DIY'da AM Teknolojisini Kullanıyor


Dayanıklı Güvenlik Sistemi

Bu tip mağazalardaki ürün güvenlik sistemlerindeki en büyük zorluk, anten kaidelerinin çok sağlam olması gerektiğidir. Bunun en önemli sebebi mağazadaki ürünlerin büyük hacimli olup antenlere çarpma ihtimalinin bulunmasıdır.


SOLUS RFM40 ve FORTUS AM40 serisi sistemlerimiz darbe indirgeme özellikleri ile bu tip mağazalarda maksimum performans için tasarlanmıştır. Bu ürünlerimiz modern ve dayanıklı kaideleri ile üstün ürün güvenliği sağlayan, kayıp önleme sistemleridir.


Fortus Hakkında

Ziyaretçi sayınızı öğrenin

Bir mağaza yöneticisi olarak sadece ciroyu değil mağazadaki ziyaretçi hareketliliğini de bilmek önem arz etmektedir.

Örneğin salı akşamları saat 17.00-18.00 saatleri arasında mağazayı kaç kişi ziyaret etti? Bu gibi soruların cevabını bilmek, personelin sayısından, çalışma saatlerinin ayarlamasına kadar büyük fayda sağlamaktadır.


Sayaçlarımızı görüntüleyinPerakende Analitiği


Cross Point Analytics ile tüm bilgiler parmaklarınızın ucunda.

Bir bakışta dönüşüm oranınızı, farklı mağazalar veya konumlar arasındaki karşılaştırmayı, uygulanan sistemin güçlü bir şekilde desteklenip desteklenmediğini, mağazada ne kadar meşgul olduğunu aynı zamanda hava durumuna göre mağaza içerisindeki müşteri durumunun nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep telefonunuzdan, tabletinizden veya PC'nizden kontrol edebilirsiniz. Seçim sizin!

Analytics

Neden Cross Point'i seçmelisiniz?

Güçlü Çözümler

Bu alanda en önemli etken güçlü ve sağlam sistemlerin olması gerekliliğidir. Cross Point tüm bu gereklilikleri sağlamaktadır.

Global Çözüm Ortakları Ağı

Size hızlı ve güvenilir hizmet sunan, dünya çapında, alanında uzman çözüm ortakları ile hizmet vermekteyiz.

Uzaktan Servis Desteği

Ürünlerimiz uzaktan servisi destekleyerek gerekli tüm hizmetlere hızlı ve etkin bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılar ve müdahale esnasında mağaza girişinizi engellemez.

Mağaza Analizleri

Analytics platformumuz, mağaza performansını ve karşılaştırmasını hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmenize yardımcı olmak için oluşturuldu.

Green Mode(Yeşil Mod) ile Tasarruf

Tüm AM (Akusto Manyetik) Sistemlerimiz Yeşil Modu (Green Mode) desteklemektedir. Bu gelişmiş enerji tasarrufu özelliği ile enerji tüketimini minimuma indirgeyebilirsiniz.

Etiketleme Çözümleri

Bu alandaki ürünler için özel etiketleme çözümlerimiz bulunmaktadır. Tek kullanımlık, kordonlu, örümcek tipli... seçim sizin!

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye