Modanın ön planda olduğu mağazalar müşterilerin kendini rahat hissetmek ve satın alacağı ürünü denemek istediği mağazalardır. Bu durum moda ürünleri satan mağazaların doğasında vardır. Bu sebeple Perakendeci ürünlerin güvenliğini ikinci planda atmak zorunda kalabilmektedir.

Bu aşamada, Cross Point, ürün çeşitliliğinin bol olduğu bu mağazaların ürünlerin güvenliğinin sağlaması adına ustaca detaylandırılmış etkili çözümler sunmaktadır. Bu çözümlerle azaltılabilecek büyük kayıplar, hızlı ve etkili bir şekilde kazanılan yatırımları beraberinde getirmektedir.

Bağımsız
Teknoloji
Cross Point, AM ve RF teknolojilerinin her ikisini de hizmetinize sunmaktadır.
Görünmez
Koruma
Modern ve tamamen görünmez bir çözüm için seçim sizin.
Müşteri
Trafik Bilgileri
Müşteri akışı ve dönüşüm oranını takip edin.
RFID Entegrasyon
Altyapısı
Cross Point, RFID entegre edilebilir altyapısı ve RFID çözümleri ile hizmetinizdedir.

>
0

moda mağazaları
dünya çapında kuruldu

Seçim Sizin

Kişiye özel tasarımlardan indirimli ürünlere, küçük butiklerden büyük alışveriş merkezlerine her moda mağazası farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle, güvenliğin sağlanabilmesi adına, söz konusu çevresel faktörlerin de dikkate alınması önem arz etmektedir.


Klasik kaideli güvenlik sistemleri çeşitli boyut ve renkte ön plandadır. Mağaza girişlerinin genişliğine ve mağazanın tarzına bağlı olarak, bu çeşitler içerisinden en doğru çözüm seçilerek uygulanmalıdır.

AM ve RF teknolojisinde, sadece gerekli güvenliği sağlamakla kalmayıp aynı zamanda mağazanızın görünümünü bozmadan zarafet katacak çok çeşitli tasarımlar sunmaktayız.


Ürünlerimize göz atınARGUS Kontrol KutusuGörünmez Koruma


Maximum AM Teknoloji koruması ile geniş bir girişe mi sahip olmak istiyorsunuz?

Görünmez güvenliğin gerekli olduğu veya normal güvenlik kapılarının uymadığı mağazalar için AM tabanlı gizli sistemimiz ARGUS AM Zemin Sistemini hizmetinize sunuyoruz.

ARGUS Zemin Sistemi

Marka Bilinci
ve Reklamcılık

Cross Point Antenlerinin kaidelerinin çoğunda entegre reklam panelleri bulunmaktadır. Bu reklamlar, kaidenin bir resim çerçevesi gibi görünmesini de sağlar.

Hatta bunu ticarileştirebilirsiniz. Tedarikçilerinden mağazanızda reklam vermelerini isteyin!

Bununla birlikte mağazanızın girişindeki büyük logo ile anteninizi de markalayabilirsiniz.


 

Doğru Etiketleri
Kullanın!

İyi bir güvenlik çözümü, doğru güvenlik etiketlerinin ve iyi performans gösteren bir sistemin bir arada kullanılmasıdır. Ferrari altına ucuz lastik koymazsınız, değil mi? Peki iyi bir etiket nasıl olmalıdır?

Her şeyden önce, kilit sistemi iyi olmalıdır. 13.000 Gauss kilitleme mekanizmasına sahip etiketler sunuyoruz. Sadece kilit mekanizması da yeterli değildir. Etiketler kesilerek ürün üzerinden kolaylıkla sökülememeli ve yere düştüğünde parçalara bölünmemelidir. Dayanıklı plastiklere de ihtiyaç vardır. Bu yüzden etiketlerimizde patentli sert ve mekanik dayanımı güçlü bir kabuk bulunmaktadır. Mükemmel algılama için ise Tag içinde iyi bir bakır bobin ve kapasitöre de ihtiyaç vardır. Teknik detaylarla uğraşarak zaman harcamayın. Cross Point ihtiyacınız olan etiketleri hizmetinize sunmaktadır.

 

RFID Entegrasyon İçin Hazır Sistem

RFID sistemleri sektörde giderek daha fazla kullanılmaktadır. Cross Point olarak RFID çözümleri özelinde çeşitli çözümler sunmaktayız. Klasik ürün güvenlik sistemi RFID etiketi ile işlevselleştirilmesi sistemlerimizi geleceğe dönük daha da kullanışlı hale getirmektedir.

Şimdilik bu işlevsellik yalnızca FORTUS AM40 serimizde mevcut olup kurulumdan sonraki aşamada da devreye alınabilmektedir.

 

3D Kameralarla Kişi Sayma

Cross Point 3D90 Kamera ile kişi sayma işlemi, akıllı, son derece dinamik bir stereoskopik kamerayı, hassas görüntü işleme ve zengin özellikli uygulama yazılımları ile güncellenmiş, şık bir tasarıma sığdırmak için yeterli yerleşik bilgi işlem gücüne sahiptir.


Mağazanıza kim ve ne zaman giriyor? Nereye bakıyorlar? Dönüşüm oranınız nedir? Havanın etkisi var mı? Tüm bu bilgiler Analytics içinde parmaklarınızın ucunda. Retail Analytics (Perakende Satış Analitiği) PC, Tablet ve Cep Telefonunda kullanılabilmektedir.


…yoksa anten kaidesi üzerinde bir sayaç mı tercih edersiniz?

En uygun maliyetli seçenek kaide üzerindeki kişi sayım cihazlarıdır. Kaidelerin, kayıp önleme fonksiyonu ile kişi sayma entegrasyonunun yapılıyor olması hala yararlı ve kullanışlıdır.


Ayrıca zengin alarm bildirim seçenekleri ile alarm türleri sadece ışıklı, sadece sesli veya ikisi bir arada olmak üzere alarmlar çeşitli kombinasyonlar ile ayrıştırılabilmektedir. Kişi sayım sensörleri durağan bir cisim veya kişi ile kapatıldığında verilen alarmın yanı sıra mağazaya giren ve mağazadan çıkan ziyaretçilerin sebep olduğu alarmlar arasında farklı bildirim seçenekleri kullanılarak alarmlar türleri ayrıştırılabilmektedir.


Analytics hakkında bilgi

Ürün ve Çözümlerimizi Neden Seçmelesiniz?

Ürün Dizaynı

Ürünlerimiz, alışveriş alışkanlıklarını bozmayacak şekilde mağazanızı şekillendirebilmeniz için tasarlanmıştır.

Global Çözüm Ortağı Ağı

Size hızlı ve güvenilir hizmet sunan, dünya çapında, alanında uzman çözüm ortakları ile hizmet vermekteyiz.

Uzaktan Servis

Ürünlerimiz uzaktan servisi destekleyerek gerekli tüm hizmetlere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılar.

Mağaza Analizi

Analytics platformumuz, mağaza performansını ve karşılaştırmasını hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmenize yardımcı olmak için oluşturuldu.

RFID için Hazır

FORTUS AM40, gelişmiş RFID işlevselliği ile entegre edilebilir durumdadır.

Marka Bilinci veya Reklamcılık

Reklam yapmak adına mağazalardaki en verimli nokta olan girişlerinizde, ürünlerimizin reklam alanlarını kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye