Spor ürünlerinin ön planda olduğu mağazalar, müşterilerin kendilerine uygun ve ilgilendiği spor alanının kıyafetlerini denemek istediği mağazalardır. Perakendecinin, bazen belirli ürünleri, güvenliği ikinci plana atmadan nasıl kolayca sergileyebileceğini gözden kaçırdığı gözlenmektedir.

Tenis raketlerini, beyzbol sopalarını, golf sopalarını, paten tahtalarını, kayak ekipmanlarını, spor ayakkabılarını ve çok daha fazlasını düşünün. Bu çeşitliliğe rağmen tüm ürünleri zarif ama etkili bir şekilde güvenceye almak için çözümler sunmaktayız.

Özel spor dallarından genel spor dallarına, küçük butiklerden büyük alışveriş merkezlerine her spor mağazası farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle güvenliğin sağlanması için söz konusu çevresel faktörler de dikkate alınması önem arz etmektedir. Klasik güvenlik kaideleri çeşitli boyutta ve renkte ön plandadır. Bu kaidelere istinaden, mağazanın stiline ve mağaza girişinin genişliğine bağlı olarak en uygun çözüm sunulmalıdır. Bu tip ürün gamına sahip mağazalarda zemin altı güvenlik sistemlerinin kullanımının arttığı gözlemlenmektedir. Cross Point bu sistemlerin tümünü hizmetinize sunar ve çoğu RFID entegre edilebilir altyapıya sahiptir.

Görünmez
Güvenlik
Geniş girişler için tamamen görünmez bir çözüm düşünün
AM ya da
RF Teknoloji?
Spor Mağazalarında AM teknoloji kullanımı daha uygundur
RFID’ye
Hazır mı?
Moda ve Spor mağaza sektöründe, RFID’ye entegre edilebilir sistemler neredeyse standart hale gelmiştir
Perakende
Satış Analitiği
Müşterilerinizi tanıyın ve dönüşümünüzü doğru şekilde kullanın
Uzaktan
Servis Desteği
Devrede olup olmadığı bilinmeden neden bir kayıp önleme sistemi satın alınmalı ki?

Görünmez Koruma

Geniş ve engelsiz bir giriş mi istiyorsunuz? RFID algılamasından daha iyi güvenlik ile mi? O zaman ARGUS zemin sistemimizi kullanın.


Görünmez güvenliğin gerekli olduğu veya standart güvenlik kaidelerinin uygun olmadığı mağazalar için AM tabanlı ARGUS gizli sistemimizi hizmetinize sunuyoruz


Detay


Siyah Güzeldir


En tanınmış olan serilerimizden NEXUS serisi siyah ve gümüş/beyaz olarak AM ve RF teknolojisinde hizmetinize sunulmuştur.

NEXUS serimiz kişi sayım ve reklam alanında da kullanılabilen birleşik AM/RF teknolojisi ürün güvenlik sistemidir. Zorlu ortam şartları altında hem tek kullanımlık etiketler hem de sert etiketlerde maksimum algılamayı sağlar.

NEXUS serisi, reklam panoları ile donatılabilir veya maksimum şeffaf bir sistem olarak çevreye uyum sağlayabilmektedir.

Nexus Hakkında

Peki ya Etiketleme?

Bir spor mağazasında, güvence altına alınması gereken birçok farklı ürün gamı vardır. İyi bir güvenlik çözümü, doğru güvenlik etiketlerinin ve iyi performans gösteren bir sistemin birleşimidir. Peki iyi bir etiket nasıl olmalıdır?

Her şeyden önce, kilit sistemi iyi olmalıdır. Cross Point, 13.000 Gauss kilitleme mekanizmasına sahip etiketler sunmaktadır. Sadece kilit mekanizması da yeterli değildir. Etiketler kesilerek ürün üzerinden kolaylıkla sökülememeli ve yere düştüğünde parçalara bölünmemelidir. Bu nedenle dayanıklı plastiklere ihtiyaç vardır. Bu yüzden etiketlerimizde patentli, sert ve mekanik dayanımı güçlü bir kabuk bulunmaktadır. Mükemmel algılama için ise Tag içinde iyi bir bakır bobin ve kapasitöre de ihtiyaç vardır. Teknik detaylarla uğraşarak zaman harcamayın. Cross Point, ihtiyacınız olan etiketleri hizmetinize sunmaktadır.

 

Kişi sayım ve bölgeler

Bir spor mağazası için mağaza yöneticisi olarak, sadece cironun ne kadar olduğunu bilmek değil, aynı zamanda ne olabileceğini de bilmek önemlidir. Bunun için mağazada kaç kişinin bulunduğunu ve bu insanların hangi zamanlarda en çok neyle ilgilendiğini bilmek de önemlidir. İnsanların en çok ne ile ilgilendiği de öğrenmek bölgeleri analiz etmek ile mümkündür.Cross Point’in 3D kişi sayım cihazları bu ziyaretçi akışlarını en doğru ve mükemmel bir şekilde görselleştirebilmektedir. Aynı zamanda bu cihazlar antenlerin kaidelerine de monte edilebilmektedir.

Tüm Cross Point cihazları ziyaretçileri doğru bir şekilde sayarken, iyi geliştirilmiş yazılımımız yönetim ekibine ve karar mercilerine yararlı bilgiler sağlamaktadır.


Detay

 


Perakende Analitiği


Cross Point Analytics ile tüm bilgiler parmaklarınızın ucunda.

Bir bakışta dönüşüm oranınızı, farklı mağazalar veya konumlar arasındaki karşılaştırmayı, uygulanan sistemin güçlü bir şekilde desteklenip desteklenmediğini, mağazada ne kadar meşgul olduğunu, aynı zamanda hava durumunun nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep telefonunuzdan, tabletinizden veya PC'nizden kontrol edebilirsiniz. Seçim sizin!

Analytics

Güvenlik Antenleriniz Çalışıyor Mu?

Hiç, bir güvenlik etiketi ile bir alışveriş merkezinde yürüdünüz mü? Birçok sistemin çalışmadığını veya kapatıldığını fark edeceksiniz. Yatırım getiriniz ne olacak?

Sistemlerimiz her zaman açık ve çalışır durumdadır. Aksi bir durumda otomatik bir bildirim ile durumdan haberdar olursunuz. Personelinizin, sisteme erişimi olmadığı için sistemleri kapatamaz. Potansiyel hırsızlar için de he koşula uygun önlemlerimiz bulunmaktadır.
Ürün ve çözümlerimizi neden mi seçmelisiniz?

Ürün Dizaynı

Ürünlerimiz, alışveriş alışkanlıklarını bozmayacak şekilde mağazanızı şekillendirebilmeniz ve ürünlerin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır.

Mağaza Analizi

Analytics platformumuz, mağaza performansını ve karşılaştırmasını hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmenize yardımcı olmak için oluşturuldu.

Global çözüm ortağı ağı

Size hızlı ve güvenilir hizmet sunan, dünya çapında, alanında uzman çözüm ortakları ile hizmet vermekteyiz.

Uzaktan Servis

Ürünlerimiz uzaktan servisi destekleyerek gerekli tüm hizmetlere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılar.

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye