Perakendeciler için akıllı telefonlar, tabletler, dronlar, kameralar, akıllı saatler gibi ürünlerin müşteri alışkanlıklarını bozmadan güvenliğinin sağlanması büyük ölçüde önemlidir.

Ürünlerin mağazadaki görünümü ve müşterileri cezbedecek şekilde sunumu, bu esnada ürünün tüm fonksiyonlarının test edilebilmesi (menüler ve uygulamalar gibi) müşterilerin satın almalarındaki kararı vermesinde büyük rol oynamaktadır.


Bu sektördeki pazar paylarını kaybetmemek adına perakendeciler rekabet yarışında zaman zaman personel azaltmaya yönelmektedir. Bu da sağlam bir ürün güvenlik sisteminin gerekliliğini beraberinde getirmektedir. Bu tip mağazalar için önemli bir diğer husus da potansiyel müşterilerinin satın alma yapmalarını sağlamaktır. Bu bağlamda, oldukça geniş alanlara sahip olan tüketici elektroniği mağazalarında müşterilerin kullanım alanlarının tespiti önemlidir. Buna ilaveten iyi bir kişi sayım sisteminin olması da son derece önemlidir.

Ziyaretçilerini
sayın
Ziyaretçi akışına ilişkin bilgilere ulaşın
Isı
Haritası
Mağazanızda en çok hareketlilik olan alan neresidir?
Perakende
Satış Analitiği
Trend analizi giderek önem kazanmaktadır
Görünür Ürün
Güvenlik Çözümleri
Potansiyel hırsızlar için caydırıcı görsellik

Kişi Sayım ve Isı Haritası

Cross Point 3D90 ve 3D180 Kameralar ile kişi sayma işlemi, akıllı, son derece dinamik bir stereoskopik kamerayı, hassas görüntü işleme ve zengin özellikli uygulama yazılımları ile güncellenmiş, şık bir tasarıma sığdırmak için yeterli yerleşik bilgi işlem gücüne sahiptir.


Kameralar, mağazaya girip çıkan kişileri saymanın yanında kadrajında olan alanı bölgelere ayırıp, bu bölgelerdeki kişi sayısını da verebilmektedir.

Cross Point Analytics platformumuz, tüm bu oluşturulan veriler hakkında bilgi edinmenizi sağlamaktadır.


Detaylı Bilgi

AM mi, RF mi?

Tüketici elektroniği mağazaları için hangisi uygundur? AM teknolojisi ile dizayn edilmiş görünmez bir ürün güvenlik sistemi mi yoksa normal AM ya da RF antenler mi?

Tüketici elektroniği endüstrisinde AM teknolojinin kullanımı RF teknolojiye göre daha sık olduğu görülmektedir. Bunun en basit nedeni tamamen gizlenmiş zemin altı ürün güvenlik sistemi ve blister ambalaj üzerine yapıştırılabilen AM veya DR (label) etiketlerdir.

%
0
Bu branşta AM Teknolojisi


EAS (Ürün Güvenlik Sistemi)


Bir mağazanın etkin ürün güvenlik sistemi mağaza girişindeki güvenlik antenleri ile başlar. Ürünlerdeki etiketler kasa paket bölümüne uğramadan direk çıkışa gidilmesi durumunda antenlerin tespit etmesini sağlamaktadır.

Belirgin bir alarm, güvenliği sağlanan bir ürünün yetkisiz olarak kapıdan dışarı çıkarıldığını bildirir.

Bu güvenlik antenleri teknoloji ve sağlamlık bakımından birçok farklı versiyonda mevcuttur.

Neden Cross Point'i seçmelisiniz?

Uzaktan Servis Desteği

Ürünlerimiz uzaktan servisi destekleyerek gerekli tüm hizmetlere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılar

Perakende Satış Analitiği

Retail Analytics platformumuz, mağaza performanslarını karşılaştırmanıza ve bunları analiz etmenize yardımcı olmak için oluşturuldu

Ürün Dizaynı

Ürünlerimiz, alışveriş alışkanlıklarını bozmayacak şekilde mağazanızı şekillendirebilmeniz ve ürünlerin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır

30 Yıllık Tecrübe

1993 yılından bu yana EAS (Ürün Güvenlik Sistemleri) sektöründe en iyi ürünleri geliştiriyoruz

Cross Point

  Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane / İstanbul
  +90 212 222 95 25
  info@ovamuhendislik.com

Sosyal Medya

   

İletişim Formu

Cross Point Güvenlik Kodu
© 2024 Cross PoInt Türkiye